sobota, 14 listopada 2015

A TERAZ MAŁY KONKURSIK!

KONKURS ZGADYWANKA :)

ZASADY KONKURSU:
 1. Jeśli chcesz  wygrać w naszym konkursie wystarczy, że polubisz nasz fanpage albo zostaniesz publicznym obserwatorem naszego bloga.
 2. W komentarzu pod konkursowym postem należy odgadnąć tytuł opisywanej przez mnie  książki: " jest światowym fenomenem wydawniczym,  jej autorką jest Gillian Flynn, scharakteryzowałabym ją trzema słowami: mocna, mroczna, mordercza" Czy wiesz co to za książka?  Jeśli, nie, to jej recenzję znajdziesz na tym blogu!
 3.  Nagrodą w konkursie jest książka o której mowa.
 4. Zwycięzca zostanie ogłoszony na blogu dnia 20 listopada o godz. 23.30. 
REGULAMIN KONKURSU:
 1. Organizatorem konkursu jest http://miejsce-na-ksiazke.blogspot.com/
 2. Aby wziąć udział w Rozdaniu należy być publicznym obserwatorem bloga http://miejsce-na-ksiazke.blogspot.com/, oraz/lub  polubić fanpage Książka kluczem do lepszego świata na Facebooku i odpowiedzieć poprawnie na zadaną przez mnie zagadkę.
 3. Aby wziąć udział w Rozdaniu należy być osobą pełnoletnią
 4. Czas trwania konkursu 14.11.2015 - 20.11.2015.
 5. Zwycięzca zostanie ogłoszony dnia 20 listopada o godzinie 23.30! Imię i nazwisko/ Pseudonim zwycięzcy opublikujemy na blogu:   http://miejsce-na-ksiazke.blogspot.com/
 6. Nagroda zostanie wylosowana  spośród osób poprawnie zgłoszonych na blogu http://miejsce-na-ksiazke.blogspot.com/- W przypadku wygranej będę czekała na maila  od zwycięzcy 3 dni, w przypadku nie uzyskania odpowiedzi od zwycięscy nagroda przepada. 
 7.  Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).

Zapraszam do udziału w konkursie :)
POWODZENIA :) 

1 komentarz: