środa, 17 września 2014

Książkowy konkurs

     Z okazji zbliżającego się początku roku akademickiego, co podkreślam z bólem, a także z okazji przekroczenia przez Was ponad 1000 wyświetleń naszego bloga z czego jesteśmy bardzo dumne i co podkreślam z wielką radością,  postanowiłyśmy zrobić dla konkurs. Dodatkowo za ponad tydzień minie trzeci miesiąc naszej działalności, zatem okazji do świętowania jest co nie miara :)

Do wygrania są następujące nagrody:
Zestaw I
Książka „Alicja w krainie rzeczywistości” i bonus w postaci DVD  z serialem niespodzianką:D

Zestaw II
Książka „Zemsta” autorstwa Sharon Osbourne i bonus w postaci DVD z filmem niespodzianką :D


Zasady konkursu:
1.Aby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy polubić nasz fanpage lub zostać publicznym obserwatorem naszego bloga J
2. W komentarzu pod postem napisać swój ulubiony cytat z wybranej książki, dodatkowo napisać pod jaką nazwą obserwujecie naszego bloga lub fanpage.
3.Zostając naszym obserwatorem jak i lubiąc nasz fanpage szansa na wygraną jest podwójna. Przy czym tylko jedna osoba może wygrać jeden zestaw nagród.
4. W konkursie są do wygrania dwa zestawy nagród. Jeden dla osoby lubiącej nasz fanpage jak i  dla jednego obserwatora.
5. Nagrodami w konkursie są:
Zestaw I
Książka „Alicja w krainie rzeczywistości” i bonus w postaci DVD  z serialem niespodzianką:D
Zestaw II
Książka „Zemsta” autorstwa Sharon Osbourne i bonus w postaci DVD z filmem niespodzianką :D
6.  Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na blogu maksymalnie 3 dni po zakończonym konkursie. Tego dnia zostanie również podany mail, na który trzeba będzie wysłać swoje dany kontaktowe w celu wysłania nagrody.Na wiadomość będę czekała maksymalnie 5 dni. W przypadku nie otrzymania przeze mnie wiadomości, nagroda przepada.

 Regulamin konkursu
 1. Organizatorem konkursu jest http://miejsce-na-ksiazke.blogspot.com/
 2. Aby wziąć udział w Rozdaniu należy być publicznym obserwatorem bloga http://miejsce-na-ksiazke.blogspot.com/, oraz/lub  polubić fanpage Książka kluczem do lepszego świata na Facebooku, a także dodać cytat ze swojej ulubionej książki.
 3. Aby wziąć udział w Rozdaniu należy być osobą pełnoletnią
 4. Czas trwania konkursu 17.09.2014- 01.10.2014
 5. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni maksymalnie 3 dni po zakończeniu konkursu. Nazwy zwycięzców zostaną opublikowane na blogu  http://miejsce-na-ksiazke.blogspot.com/
 6. Nagroda zostanie wylosowana  spośród osób poprawnie zgłoszonych na blogu http://miejsce-na-ksiazke.blogspot.com/- Jeżeli nie weźmie udziału minimum 40 osób Rozdanie zostanie odwołane
 7. W przypadku wygranej będę czekała na maila od zwycięzców 5 dni, w przypadku nie uzyskania odpowiedzi od zwycięscy nagroda przepada. 
 8.  Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).

1 komentarz:

 1. "W chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze"
  Cień wiatru - Carlos Ruiz Zafon

  OdpowiedzUsuń