wtorek, 21 lipca 2015

" Widok z nieba" - Clara Sảnchez - recenzja

BO NIE WSZYSTKO JEST TAKIE, JAKIM TO WIDZIMY...


Czasami wydaje nam się, że jesteśmy szczęśliwi, i że zawsze tak będzie. Tak myśli bohaterka książki - Patricia.  Jest piękna, robi to co naprawę kocha, ma idealną rodzinę i kochającego męża. Jednak czy tak jest? Bo jeśli by tak było rzeczywiście, to kto może pragnąc jej śmierci?  Współpracownicy? Szef agencji modelek dla którego pracuje, a może odrzucony mężczyzna? A jeśli prawda leży zupełnie gdzie indziej? A najbliższe osoby, wcale nie są takie jak się wydają?  Dzięki poznanej przypadkowo w samolocie Vivian, modelka odkrywa, że ktoś bardzo pragnie jej śmierci.

Intrygująca, mocna powieść o drodze do odnalezienia samej siebie. To prawda o ludziach zawistnych i zazdrosnych, którzy na każdym  kroku życzą bohaterce jak najgorzej. Prześladujący bohaterkę pech momentami przeraża, innym razem wydaje się zwykłym zbiegiem okoliczności. Jednak pojawia się pytania czy zazdrość może się zmaterializować? Okazuje się, że tak.
Jeśli lubicie książki, które niosą z sobą zagadkę, są owiane nutką tajemniczości i choć trochę interesuje Was moda i ... magia, to, ta książka jest właśnie dla Was! Pasjonująca, niezwykła i dająca do myślenia powieść określana jak najważniejsza powieść hiszpańska, uhonorowana nagrodą PREMIO PLANETA 2013.
Świetna książka do zabrania na wakacje! Z Clarą Sảnchez  nie można się nudzić!


C. Sảnchez, Widok z nieba, Kraków 2015, s.301.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz