środa, 8 października 2014

Mroczny zakątek, Gillian Flynn - przed premierą

NAPRAWDĘ MROCZNY ZAKĄTEK – ZAPOWIEDŹ
Już niedługo w księgarniach pojawi się naprawdę wyjątkowa książka, z której zapowiedzią możecie zapoznać się już dziś na naszym blogu.
            Mroczny zakątek to thriller psychologiczny, który wciąga od pierwszej strony i trzyma  w napięciu do ostatniej. Nic nie jest tu oczywiste, ani do końca jasne. Kto tak naprawdę stoi za makabrycznym zabójstwem pewnej amerykańskiej rodziny? I czy odpowiedź na to pytanie jest tak oczywista jak nam się zdaje? A może prawda leży zupełnie gdzieś indziej ?
            Gillian Flynn pisze w sposób fenomenalny i unikatowy. Podążamy za główną bohaterką, za jej wspomnieniami i tym, co czuje w czasie teraźniejszym. Czy o dramacie z dzieciństwa można zapomnieć? Czy czas naprawdę leczy rany? Czy mroczne, traumatyczne wspomnienia pozwolą w miarę normalnie żyć i funkcjonować?
znak.com.pl
 Powieść napisana w formie dziennika z perspektywy kilku bohaterów, pozwala zobaczyć fakty z wielu perspektyw i płaszczyzn. Możemy się pobawić w detektywa i postarać się odkryć kto tak naprawdę stoi za makabrycznym zabójstwem. Psychologiczne uwarunkowania człowieka, jego podatność na sugestie, wszystko to sprawia, że wszystko może być zupełnie inne niż może się wydawać. I czy na pewno nasza rzeczywistość jest taka jaka jest ? A może jest zupełnie inna niż nam się zdaje? A jeśli jest? To co jest prawdą a co fikcją? I jaka jest prawda?
Jeśli lubicie mroczne, kryminalne zagadki z dużą dawką dreszczy, a do tego interesuje Was choć trochę psychologia, ta książka jest dla Was. Fenomenalna, wciągająca, czyta się jednym tchem.
Gorąco polecam zarówno fanom thrillera jak i tym, którzy nie mieli do tej pory kontaktu z tego rodzaju literaturą.
Mocna, dobra, świetnie napisana. Koniecznie przeczytajcie, naprawdę warto!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz