piątek, 3 października 2014

"Samotność bramkarza Jak poradziłem sobie z presją i dotarłem na sam szczyt", Victor Valdes - recenzja

NIEBANALNA  (NIE) BIOGRAFIA  BRAMKARZA
                Bramkarz – najważniejsza osoba w drużynie, na jego barkach spoczywa największa odpowiedzialność. Pierwszy przychodzi na treningi i ostatni wychodzi.  Żyje pod wielką presją. Oceniany i krytykowany przez niemal wszystkich, poczynając od kolegów z drużyny po rodzinę i różnorakich ekspertów, a przede wszystkim przez trenera. Jak poradzić sobie z tak wielką presją ? Żywa legenda Barcelony, genialny bramkarz Victor Valdés odsłania kulisy swojej metody walki z presją. W bardzo szczery sposób opowiada jak sobie poradził ze stresem.  Jego metodę można również zastosować w życiu codziennym, nie tylko na boisku. Kiedy idziemy na ważne spotkanie, pierwszą randkę, rozmowę o pracę. A jaka to metoda ? Tego dowiesz się , gdy tylko sięgniesz po tę książkę.  Czy jest to biografia, a może poradnik ? A może jedno i drugie?  Na to pytanie możesz odpowiedzieć czytelniku dowolnie.  Nie musisz nawet na nie odpowiadać.   Ta książka jest warta przeczytania. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Victora  Valdésa!  Czasami wielkie sukcesy rodzą się w bólach i w samotności.

                Czyta się jednym tchem, lekko i bardzo przyjemnie.  Autorska metoda wspaniałego bramkarza Barcelony, może pomóc również Tobie w odniesieniu sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak  i prywatnym.
Samotność bramkarza może okazać się inspiracją do zmian we własnym życiu.  Pozycja nie tylko dla kibica, ale dla wszystkich, którzy chcą odnieść życiowy sukces na miarę słynnego golkipera.
Jako fanka Valdésa polecam gorąco wszystkim, którzy są zainteresowani kulisami jego wielkich sukcesów.
Victor Valdés, Samotność bramkarza Jak poradziłem sobie z presją i dotarłem na sam szczyt, Kraków 2014, wyd. SQN, s.196.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz